Energie Investering Aftrek
EIA zonnepanelen Hardinxveld-Giessendam
Om in aanmerking te komen voor de EIA moeten de zonnepanelen op uw bedrijfspand in Hardinxveld-Giessendam een gezamenlijk vermogen hebben van meer dan 15kW tot maximaal 55kW. en een energieaansluiting kleiner of gelijk aan 3 x 80A.
EIA batterij opslag systeem
Om in aanmerking te komen dient de accu of batterij voor uw bedrijf in Hardinxveld-Giessendam een vermogen te hebben van ten minste 5 kVA, een capaciteit van ten minste 15kWh én gekoppeld te zijn aan een zonnepanelen installatie van meer dan 15kW. Ook batterijopslag met optimalisatiesoftware komt in aanmerking.
Voordelen EIA
Met de EIA kunt u 40% van de investeringskosten van de zonnepanelen installatie of energieopslag systeem aftrekken van de fiscale winst, bovenop uw gebruikelijke afschrijving. Daardoor betaalt u minder inkomstenbelasting of vennootschapsbelasting. De EIA levert gemiddeld 10% netto voordeel op.
Bereken uw dakopbrengst