Hagitech Energiesystemen
Hagitech Energiesystemen
Ambachtsstraat 1C
3371 XA Hardinxveld-Giessendam
0184 - 76 34 98 - info@hagitech.nl

Thuisbatterij Langerak

Aantal panelen geplaatst9
Aantal kWh batterij10,2kWh
NoodstroomHandmatig met omschakelaar in meterkast

Installatie met Aiko zonnepanelen, Pylontech/Solis thuisbatterij en handmatige noodstroomvoorziening

In Augustus 2026 hebben wij in Langerak de woning aan de van Goyehof voorzien van een opwek/opslag installatie met Aiko zonnepanelen en een Pylontech/Solis thuisbatterij van 10.2kWh met handmatige noodstroomvoorziening.

  • De woning hebben wij voorzien van 9 Aiko zonnepanelen.
  • Bij de installatie is gekozen voor een Solis hybride omvormer en Pylontech thuisbatterij.
  • Geschikt voor zowel opslag van overtollige zonnestroom of handel op de dynamische markt, voor het inkopen van extra stroom bij lage stroomprijzen (meestal s'nachts) en verkoop van stroom bij hoge stroomprijzen. 
  • Volledig automatisch aangestuurd en eenvoudig te volgen via de SolisCloud App.

Noodstroom met omschakelaar

De installatie is uitgevoerd met noodstroomvoorziening. Bij netuitval kan de woning worden voorzien van stroom uit de thuisbatterij door middel van een handmatige omschakelaar in de groepenkast. 

Uw woning of bedrijfspand in Langerak voorzien van zonnepanelen en thuisbatterij?

Bij ons kunt u vrijblijvend een offerte opvragen. Vul het contactformulier in en wij nemen contact met u op om u vrijblijvend te informeren over zonnepanelen en de thuisbatterij en wat wij voor u in Langerak kunnen betekenen! Vraag nu uw offerte aan voor zonnepanelen of een thuisbatterij in Langerak.

Offerte aanvragen

Bekijk dit project

Plan een adviesgesprek met Hagitech

Zet de stap naar een duurzaam thuis en laat u vrijblijvend adviseren!

Plan een adviesgesprek

 

van Goyehof 1 - Plan een adviesgesprek met Hagitech - lichtgrijs
  • Erkend InstallQ installateur
  • Eigen montageteams
  • Meer dan 10 jaar ervaring
  • U betaalt pas achteraf