| Aantal panelen geplaatst | 6 |
| Aantal kWh batterij | 18 kWh |
| Noodstroom | Noodstroomvoorziening Gateway Home Pro |
| Autolader | Sigen AC lader |
Installatie met Aiko zonnepanelen, SigEnergy thuisbatterij met noodstroomvoorziening en EV AC autolader
In April 2026 hebben wij in Gouda de woning aan het Schoklandplantsoen voorzien van een opwek/opslag installatie met Aiko zonnepanelen en een SigEnergy thuisbatterij van 18kWh met noodstroomvoorziening.
- De woning was reeds voorzien van 6 zonnepanelen en is uitgebreid naar 12 zonnepanelen.
- Bij de installatie is gekozen voor een stand-alone SigEnergy thuisbatterij.
- Geschikt voor zowel opslag van overtollige zonnestroom, handel op de dynamische markt of handel op de onbalansmarkt.
- Volledig automatisch aangestuurd en eenvoudig te volgen via de MySign App
Sigen Energy Gateway HomePro - Noodstroom
De installatie is voorzien van noodstroomvoorziening Sigen Energy Gateway, de woning schakelt automatisch over op noodstroom zodra de stroom uitvalt.
Installatie met Sigen EV AC Charger
Gelijktijdig met de thuisbatterij hebben wij ook de Sigen AC EV charger geïnstalleerd. Ook de autoladers is eenvoudig te volgen via de MySign App.
Uw woning of bedrijfspand in Gouda voorzien van een thuisbatterij met noodstroom?
Bij ons kunt u vrijblijvend een offerte opvragen. Vul het contactformulier in en wij nemen contact met u op om u vrijblijvend te informeren over zonnepanelen en de thuisbatterij en wat wij voor u in Gouda kunnen betekenen! Vraag nu uw offerte aan voor zonnepanelen of een thuisbatterij in Gouda.
Offerte aanvragen